Nowa aplikacja od Polskiej Izby Mleka

mleko

Rynek mleczarski skupia wielu przedsiębiorców. W obecnych czasach wszystko sprowadza się do Internetu oraz aplikacji mobilnych. Dlatego Polska Izba Mleka wypuściła innowacyjną aplikację, która dedykowana jest uczestnikom rynku mleczarskiego.

Mleczarski rynek w nowoczesnym wydaniu, czyli kilka słów o aplikacji

Aplikacja dostępna jest na stronie iPIM.pl gdzie każdy zainteresowany może ją pobrać. Internetowa giełda rolna to krok w nowoczesne prowadzenie biznesu w sektorze rolnym. Kto najwięcej zyska dzięki aplikacji mobilnej?

  • zainteresowani sprzedażą mleka;
  • zainteresowani zakupem mleka surowego lub przerzutowego;
  • zainteresowani zakupem śmietany czy mleka w proszku;

Aplikacja jest prosta w obsłudze i w pełni intuicyjna. Jej obsługa nikomu nie powinna stwarzać większych problemów. Aplikacja mobilna została stworzona w odpowiedzi na potrzebę wymiany informacji, która została znacznie utrudniona przez ciężkie warunki, jakie panują w wyniku epidemii. Jest to niezwykle trudny czas dla wszystkich, większość działań związanych z pracą i codziennym funkcjonowaniem weszło do wirtualnego świata.

Aplikacja jest całkowicie darmowa i każdy kto jest zainteresowany kupnem, sprzedażą czy otrzymaniem pomocy może z niej skorzystać. Mobilne rozwiązania pozwalają na sprzedaż i zakup praktycznie bez wychodzenia z domu, co jest bardzo istotne w obecnej sytuacji.

Płynny przepływ informacji 

Sytuacja epidemii koronawirusa niejako zmusiła zarówno przedsiębiorców, jak i Polską Izbę Mleka do przerzucenia się na nowe możliwości. Utrudniony kontakt przez obywatelską kwarantannę negatywnie wpływa na praktycznie każdą gałąź przemysłu.

Płynny i niezakłócony przepływ informacji w obecnej sytuacji jest na wagę złota. Większość przedsiębiorców walczy dziś o swoje przetrwanie. Kryzys nie ominął również rynku mleczarskiego. Stworzona aplikacja mobilna umożliwia szybką komunikację oraz udostępnienie informacji dotyczących bieżącej sytuacji na rynku mleka nie tylko w Polsce, ale również w Europie czy na świecie.

Jak złożyć swoją ofertę korzystając z aplikacji

Giełdy towarowe w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Nowa sytuacja to nowe rozwiązania. Jeśli nie możemy pojawić się na giełdzie osobiście nic straconego. Z pomocą przychodzi mobilna aplikacja. Nowa aplikacja umożliwia wystawienie swojej oferty sprzedażowej w niezwykle prosty sposób.

Pierwszym krokiem jest ściągnięcie aplikacji i jej instalacja. Następnie wystarczy wejść w aplikacji w zakładkę Aplikacja Ofertowa i złożyć własną ofertę.

I chociaż wcześniej już istniała nieformalna grupa internetowa skupiająca chętnych do sprzedaży mleka i jego zakupu to teraz dzięki nowoczesnej aplikacji jest to jeszcze łatwiejsze i dostępne dla wszystkich chętnych. Polska Izba Mleka ma nadzieję, że aplikacja przyjmie się pozytywnie wśród przedsiębiorców i firmy chętnie będą z niej korzystać. Jednak należy pamiętać o drugiej stronie czyli o osobach, które będą zainteresowane zakupem. Tylko płynność pomiędzy ofertami kupna i sprzedaży dadzą możliwość na utrzymanie stabilności.

You May Also Like