Maszyny rolnicze John Deree. Dlaczego warto w nie zainwestować?

John Deere jest znaną na całym świecie w środowisku rolniczym marką, produkującą maszyny oraz części rolnicze, dostosowane do współczesnych potrzeb. Jak wiadomo, wymagania osób pracujących w gospodarstwach ciągle rosną. Każda maszyna rolnicza powinna być wydajna, funkcjonalna, zautomatyzowana, bez konieczności ciągłego jej remontowania i inwestowania w zamienne części rolnicze.

John Deere stawia na jakość i innowacyjność

Firma John Deere działa w kilku połączonych ze sobą branżach, jakimi są przede wszystkim produkcja maszyn rolniczych, urządzeń dedykowanych budownictwu oraz leśnictwu. Osobną grupę produktów stanowią systemy zasilania, części do maszyn rolniczych, między innymi części do ciągników rolniczych oraz części do kombajnów. Firma ciągle udoskonala swoje produkty korzystając z ogromnego potencjału, jaki kryje się we współczesnym rolnictwie. Części do maszyn rolniczych John Deere są często poszukiwane w internetowych sklepach rolniczych – mowa zarówno o nowych częściach, jak i używanych.

John Deere firmą z wartościami

Założone w 1837 roku przez kowala i wynalazcę przedsiębiorstwo od lat opiera się na czterech głównych wartościach – jakości, uczciwości, innowacyjności i zaangażowaniu. W ich myśl tworzone są wszystkie części do maszyn rolniczych, w tym między innymi części do ciągników rolniczych. Założyciel firmy był znany ze stworzenia prototypu pługu, który spotkał się z aprobatą rolników na całym świecie. Firma docenia różnorodność, jaka istnieje w branży rolniczej, rozumiejąc, że współczesny rolnik potrzebuje sezonowo wymieniać zarówno części do kombajnu, jak i części do traktorów.

Zielone ciągniki znakiem rozpoznawczym marki

Ciągniki rolnicze John Deere bardzo dobrze przyjmują się w polskich gospodarstwach rolnych. Ich zielony kolor stał się znakiem rozpoznawczym marki. Z roku na rok John Deere proponuje swoim klientom coraz to bardziej wydajny sprzęt, zaawansowany pod kątem technologicznym. Ciągniki posiadają przestronne wnętrza kabin, co ułatwia widoczność i zapewniają operatorowi ochronę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Części do maszyn rolniczych John Deere wykonywane są z najwyższą precyzją, dzięki czemu posiadają one wysoką wytrzymałość konstrukcyjną, która umożliwia stosowanie w ciągnikach rolniczych większych narzędzi oraz wyższych obciążeń.

Układ hydrauliczny i przekładnie największymi zaletami maszyn rolniczych John Deree

Jedną z największych zalet maszyn rolniczych John Deere jest dopracowany układ hydrauliczny. Dobrze skonstruowany zamknięty układ hydrauliczny wpływa pozytywnie na pracę silnika oraz innych części ciągnika rolniczego. Zmniejsza on także zużycie paliwa, wpływa na lepsze chłodzenie oleju, gwarantuje niższy poziom hałasu, w mniejszym stopniu przyczynia się do obciążenia przewodów i uszczelek w ciągniku rolniczym. Przekładnie John Deere łączą w sobie sprawdzone cechy konstrukcyjne wraz z nowoczesną technologią, co zapewnia niezawodność i wysoką sprawność oraz pozytywnie wpływa na niskie zużywanie się części maszyny rolniczej.

You May Also Like