Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

2701
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.07.11
wyświetleń: 47

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego właściciela auta.
Możemy zająć się danym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem samochodów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych oczekiwań naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Aktualności
Reklama
Zareklamuj się