Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalne usługi elektryczne w Głogowie i jej okolicach

2242
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Powiat: głogowski
Miasto: Głogów
E-mail: poczta@elektryk.glogow.pl
Telefon: 793010354
Strona www: http://elektryk.glogow.pl
   
dodano: 2017.06.27
ważne do: 2017.09.25
wyświetleń: 157

Szczegóły oferty:

Firma pod nazwą Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol ma do zaoferowania kompleksowe usługi w zakresie reperacji i renowacji elektryki jak również pomiarów elektrycznych. Tak więc jeżeli zdarzyła Ci się awaria elektryczna, skontaktuj się z nami. Poradzimy sobie z każdą awarią! Instalacje elektryczne, alarmowe, antenowe oraz domofonowe to tylko niektóre spośród tych, które montujemy. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenie ogrodowe, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Nieprzerwanie się rozwijamy. W naszej ofercie znajdziesz również niedawno wprowadzoną usługę inteligentne domy.

Instalacja inteligentnego domu ma za zadanie zintegrować ze sobą różne systemy w domu (ogrzewanie, oświetlenie, rolety i tak dalej), które funkcjonują często niezależnie. Jest to instalacja która pozwoli podnieść nam komfort w życiu a także pozwoli zaoszczędzić nam kosztów na prądzie i ogrzewaniu.

W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczonych i zaufanych pracowników. Każdego dnia udoskonalają nabyte umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w niewielkiej miejscowości Konotop lecz obszarem naszego działania jest też Głogów. Jeżeli potrzebujesz pomocy elektryka - skontaktuj się z nami!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
WWW: elektryk.glogow.pl
Aktualności
Reklama
Zareklamuj się